OPRAVDOVÝ VÁNOČNÍ DÁREK

Exkluzivní dárkové balení piv z Měšťanského pivovaru v Kutné hoře a Zámeckého pivovaru Břeclav najdete v nabídce našeho vánočního sortimentu. Originální dárek pro vaše blízké, kteří si chtějí užít ty pravé pivní Vánoce.

Vánoční zámecký výběr

Do dárkového balení Zámeckého pivovaru Břeclav jsme pro vás připravili sadu pivních klenotů, které zajisté ocení všichni, kteří si chtějí vychutnat toto sváteční období na plno. Najdete v něm polotmavý prémiový ležák Kanec, světlý speciál Pivín 14 nebo tmavé speciální pivo Vánoční dědictví, které se vaří pouze jednou v roce na Vánoce. Posledním speciálem je pak svrchně kvašený tmavý rubínový Red Ale, vyrobený z amerických odrůd chmelů, pro které je charakteristická citrusová chuť a vůně. Břeclavská piva jsou vařena staročeskou metodou tzv. dekokcí na dva rmuty za použití místních surovin – vody z Podluží, sladu z humnové sladovny v Záhlinicích a žateckého chmele.

Dárkový 4pack piva Kutná Hora

V dárkovém balení z Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře najdete piva Bronzová 10, Stříbrná 11 a Zlatá 12 a vánoční speciál v krásné půllitrové lahvi s pákovým uzávěrem Lorecká 14. Ten svou recepturou odkazuje na pivo, které se v Kutné Hoře minulosti vařilo. Lorecká 14 má 6 % obsahu alkoholu, zlatavou barvu, sladovější chuť a před plněním zrála 2 měsíce v ležáckém sklepě. Věříme, že vám pivo z obnoveného pivovaru v Kutné Hoře bude chutnat a rádi se k němu pak budete vracet.

dárkové balení piv z Měšťanského pivovaru v Kutné hoře a Zámeckého pivovaru Břeclav

  • aktuální leták ENAPO
  • registrace e-mailu pro odběr letáku ENAPO
  • víkendová akce
  • mapa prodejen ENAPO