Naše nabídka

Prodejny ENAPO vám nabízí pohodlné nákupy v přátelském prostředí a blízko vašich domovů. Každý den si můžete vybírat z pestré nabídky rozmanitých druhů pečiva, uzenářských a mléčných výrobků nebo skvělých lahůdek a salátů. Jednoduše a v krátkém čase si nakoupíte všechny potřebné potraviny, které máte rádi.

Denně čerstvý sortiment potravin té nejlepší kvality, českého původu a od známých regionálních dodavatelů to je jednoznačnou předností prodejen ENAPO, kterou máme pro vás, naše zákazníky.

naše nabídkaPod značkou výrobků AVE najdete široký sortiment výrobků ze skupin potraviny, drogerie a potraviny pro zvířata, z nichž většina pochází z produkce českých výrobců. Tyto výrobky spojují v sobě výhodný poměr kvality a atraktivní ceny. Značku Exclusive of Nature ocení především náročnější zákazníci, kteří hledají výjimečné výrobky. Nová značka Ríša představuje sortiment výrobků určených především dětem, jak jejich skladbou, tak i obalovým designem. Značka Delegát nabízí pivo světlé výčepní a světlý ležák.

V prodejnách ENAPO si nakoupíte pohodlně a vždy s úsměvem!

  • aktuální leták ENAPO
  • registrace e-mailu pro odběr letáku ENAPO
  • víkendová akce
  • mapa prodejen ENAPO